Siltumnīcas

 

KLASISKA STILA KOKA STIKLA SILTUMNĪCAS

 

 

Tradīcijas, kas saglabājušās līdz mūsdienām

 

Mūsdienu koka lauku mājas, kas ir balstītas uz senām arhitektūras tradīcijām un darinātas ar rokām, ir ļoti kvalitatīvas un izturīgas, tāpēc izvēlējāmies iet šo gadiem ilgi pārbaudīto ceļu. Ir daudz siltumnīcu no kurām izvēlēties, bet mēs negribējām radīt, piemēram, jau līdzīgas esošajām alumīnija un metāla siltumnīcām, vides un dizaina apsvērumu dēļ, bet gan iet savu ceļu un atgriezties pie koka ar jau pārbaudītām vērtībām.

 

 

Krāsas un aksesuāru izvēles iespējas

 

Mūsu koka stikla siltumnīcām klienti var izvēlēties izmēru, krāsu un izskatu. Siltumnīcai ir iespējams izvēlēties arī jumta notekas un plauktus. Īpašs dizains un krāsu toņu izvēle klientiem rada iespējas integrēt siltumnīcu arī pilsētās un piepilsētās privātmāju apbūvē, reizē padarot to par arhitektūras un dizaina elementu.

 

 

Krāsu toņu izvēle

Standarta krāsu toņi

Melnkoka

Gaiši zaļa

Sarkankoka

Balta

Platīna

Citu krāsu toņu izpildījums veicams pēc individuāla pasūtījuma.

 

 

Dekorāciju izvēle

 

 

Dekorācija “Tulpe”

 

 

 

Dekorācija “Saule”

 
 

 

Dekorācija “Pērkons”

 

 

 

Dekorācija “Lilija”

Citu dekorāciju izpildījums veicams pēc individuāla pasūtījuma.

 

 

Koksnes apstrāde un apkope


Siltumnīcas koka detaļu apstrādei tiek izmantota īpaša koksnes aizsardzības sistēma Flugger EWT (Extreme Weather Tecgnology), kas nozīmē, ka koksne ir apstrādāta ar 3 slāņu aizsardzības sistēmu (eļļa, grunts krāsa un sedzošā krāsa). Koks ir dzīvs, organisks materiāls, ko var sabojāt puve, sēnītes, vējš un, jo īpaši ūdens, kā arī saules UV starojums. Koksnē, kas nav atbilstoši aizsargāta, ilgstoši atrodoties mitruma ietekmē, attīstās kaitīgie mikroorganismi, kas rada koksni noārdošus puves procesus. Pateicoties EWT aizsardzības sistēmai, siltumnīcas koksne ir pasargāta no bojāšanās. Izmantotās ūdens bāzes krāsas ir videi draudzīgas – ražotājs “Flugger” ieguvis 3 EKO sertifikātus (“Environmental Management System ISO 14001”, “Nordic Swan Ecolabel”, “U.S. green Building Council”). Dāņu ražotāja Flugger krāsas un koksnes aizsardzības sistēmas ir radītas izmantošanai Skandināvijas valstīs, to kvalitāte skarbajā Skandināvijas klimatā ir sevi jau pierādījusi. Rekomendējam koka elementu pārkrāsošanu pēc 15 gadiem vai līdzko pamanāmi virsējās krāsas slāņu atdalīšanās, pārkrāsošana ir svarīga ilgmūžības saglabāšanai.

 

 

Siltumnīcas komplektācija


Komplektācijā iekļauts: koka stikla sienu un jumta paneļi, divi jumta logi ar automātiskiem atvērējiem, vienas durvis ar iemontētu furnitūru (rokturis, slēdzene, eņģes), kāds no jūsu izvēlētajiem dekoru komplektiem (Tulpe/Saule/Lilija/Pērkons), montāžas instrukcija un montāžas skrūves, krāsa un ota (koka elementu piekrāsošanai).

 

 

Papildus komplektācijas iespējas


Piedāvājam siltumnīcu papildus nokomplektēt ar plauktiem, pamatnes rāmi un lietus ūdens notekām.

 

 

Piegāde un montāža

 

Klasiskās koka stikla siltumnīcas SIA “Cerise” ražo Latvijā un piegādā klientiem 4-8 nedēļu laikā no to pasūtījuma veikšanas brīža, atkarībā no specifikācijas prasībām. Piegādājam siltumnīcas gatavos sienu un jumtu paneļu moduļus, kas ir pilnībā sagatavoti montāžai. Mūsu siltumnīcas ir gatavas lietošanai pēc dažu stundu darba uzstādīšanas vietā, tās var viegli samontēt daži cilvēki bez īpašām prasmēm un meistarības, tikai vadoties pēc skaidras un viegli saprotamas montāžas instrukcijas!

 

 

Lietošanas rekomendācijas

 

Lai siltumnīcas kalpošanas laiks būtu ilgs un netiktu bojāts tās vizuālais izskats un kvalitāte, nepieciešams ievērot šādas lietošanas rekomendācijas:
   •  Neveikt siltumnīcu konstrukciju pašrocīgu pārbūvi un nebojāt siltumnīcas karkasa konstrukcijas un elementus, kā arī neveikt krāsas noņemšanu un slīpēšanu.
   •  Uzturēt siltumnīcas iekšpusē esošo gaisa apmaiņu un mikroklimatu, nenosprostojot ventilācijas atveres un jumta logus t.sk logu automātiku.
   •  Sekot līdzi siltumnīcas tehniskajam un vizuālajam stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt papildu krāsošanas darbu pasākumus saskaņā ar izmantoto krāsu sistēmu, lai novērstu tālāku koksnes bojāšanos.
   •  Uzstādīt siltumnīcu tikai tādās vietās, kuras nav tiešā ūdens tuvumā, nav iespējama pamatnes applūšana un pamatnes atrašanās mitrumā vai ūdenī.

 

 

Siltumnīcas pielietojums

 

Siltumnīca paredzēta uzstādīšanai mājsaimniecību teritorijās kā labiekārtojuma arhitektūras elements. Paredzētais izmantošanas veids – siltumnīca/ oranžērija dekoratīvo augu, garšaugu, ogu, dārzeņu u.c. audzēšanai un t.sk. brīvā laika pavadīšanai.

Atcerieties, jo saudzīgāk izturēsieties pret siltumnīcu, jo tā ilgāk Jums kalpos!